Voormalig Belgisch kampioen Gilles Dunon heeft met zijn nieuwste aanwinst Urcotique van den Dael meteen een winnend internationaal debuut gemaakt. Nadat het duo gisteren in Oudsbergen al foutloos sprong tijdens hun eerste wedstrijd samen, wisten ze vandaag op deze internationale wedstrijd de reeks voor 6-jarigen te winnen.
Urcotique van den Dael, een fokproduct van Eric en Frederik Dekens, is een dochter van Chaiton F Z. Tot begin deze maand zagen we haar nog aan het werk met Tom Bonny, maar onder Dunon toont ze nu meteen haar potentieel op internationaal niveau.
De sBs-merrie Oriana Di Vallerano (v. Old Chap Tame) sprong naar een derde plaats met Giuseppe Felici. Katja Haep eindigde vierde met Nele (v. Grandorado TN). Daarnaast werd de Zangersheide-merrie Chelsea de Will Z (v. Clarimo) eveneens vierde, opnieuw onder Giuseppe Felici, die zo twee paarden in de top van het klassement bracht.