Op de driesterrenwedstrijd in Samorin heeft Abdel Said de kwalificatie voor de Grote Prijs gewonnen. In deze 1m50 hoge rubriek sprong hij naar de overwinning met de KWPN’er Max (v. Grandorado TN). Het duo werd vorige maand ook al eens tweede in een 1m60-rubriek op de GCT-wedstrijd van Riesenbeck.
Nadat Frans Kenis op donderdag zijn fokproduct Grand Slam VDL al zag winnen in Samorin, sprong dit keer zijn ander BWP-fokproduct Odilon van het Bevrijdthof zich in de kijker. De zoon van Carrera VDL werd achtste met Dawid Skiba.
Said werd ook nog vijfde in een 1m40-reeks met Haschich d’Albian (v. Canabis D’Albian). Bij de 6-jarigen was er een tweede plek voor de BWP’er Ugano-K van ’t Kattenheye (v. Mugano van Klapscheut) en Rodrigo Szuhai. Op donderdag wist het duo deze reeks te winnen.