AdDisclaimer
//

Dries Degrieck neemt de leiding in Aken

Dries Degrieck schittert op eerste dressuurdag

Copyright: Hippo Foto - Houou Tomita

- Dries Degrieck schittert op eerste dressuurdag

Dries Degrieck heeft meteen zijn goede vorm laten zien op het Wereldkampioenschap in Aken.

Voor de Belgische vierspanmenners begon donderdag eindelijk het sportieve gedeelte van hun Wereldkampioenschap. In Stadium 2 stond het eerste deel van de dressuur op het programma, en Dries Degrieck zorgde meteen voor een bijzonder sterke Belgische binnenkomer.

Met slechts 38,19 strafpunten nam Degrieck na de eerste wedstrijddag de leiding in het voorlopige klassement. Een prachtige prestatie, en des te indrukwekkender omdat hij met een nog jong vierspan aan de start komt.

“Ik ben echt heel gelukkig met mijn prestatie vandaag”, reageerde Dries. “Het is het eerste jaar dat ik met dit team rijd en het rechtervoorpaard is nog maar zes jaar oud. Het zijn paarden met heel goede karakters, maar ze zijn nog erg jong. Ik ben dan ook ontzettend trots op wat ze vandaag hebben laten zien.”

Ook Tom Stokmans kwam donderdag al in actie en zette met 54,71 strafpunten een degelijke eerste score neer.

Vrijdag wordt de dressuur verder afgewerkt en komen ook de overige combinaties aan de start. Het definitieve klassement kennen we dus pas na dag twee, maar de Belgische menners kunnen alvast terugblikken op een bijzonder geslaagde openingsdag.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws