Op 12 en 13 september staat bij Stoeterij Mivaro in Dilbeek de voorlaatste outdoorwedstrijd van het seizoen op het programma. Twee dagen lang staat er heel wat paardensport op de planning, met wedstrijden voor zowel beginnende als ervaren ruiters.

ZATERDAG 12 SEPTEMBER
Op zaterdag wordt er gesprongen van 70 cm tot en met de 1m30 Grote Prijs. De avond wordt afgesloten met het jaarlijkse Open Veteranenkampioenschap, voor ruiters en amazones vanaf 40 jaar.

ZONDAG 13 SEPTEMBER
Zondagochtend komen de ponyruiters aan de beurt, met proeven vanaf balkjes lopen tot en met 70 cm.
Daarna staan de Interclubkampioenschappen op het programma. Deze wedstrijden zijn voorbehouden aan ruiters met een HGVBB-licentie.
Het weekend wordt afgesloten met een 1m15- en 1m25-rubriek, die openstaat voor ruiters met alle licenties.

BBQ OP ZONDAG
Naast de sport staat er op zondag ook een BBQ op het programma. De ideale gelegenheid om te genieten van een gezellige afsluiter van een weekend vol paardensport.
Inschrijven voor de wedstrijd kan via deze link.
