AdDisclaimer
//

Winst voor Kim Thiry en Quel Torreo T in Kuringen

Kim Thiry sterkste in 1m40 tijdens nationale Gold League

Copyright: Sportfot

- Kim Thiry sterkste in 1m40 tijdens nationale Gold League

Kim Thiry en Quel Torreo T hebben vrijdag de 1m40-reeks van de nationale Gold League-wedstrijd in Kuringen gewonnen. Hete duo bleef Caitlin Liefsoens en Giel Vangeebergen voor.

Kim Thiry heeft op de nationale Gold League-wedstrijd in Kuringen de 1m40-reeks op vrijdag gewonnen. Met de El Torreo de Muze-zoon Quel Torreo T bleef hij voor op Caitlin Liefsoens en Aprodite van Spalbeek Z (v. Atomic Z).

Giel Vangeebergen en Incredible V (v. Nassau) werden derde. Lauranne Spits werd vierde en vijfde met Sjefke van d'Abelendreef (v. Bamako de Muze) en Quick Step VV Champblanc (v. Ugano Sitte).

Tim Geraerts won de 1m30-reeks met Quick Star, voor Etienne Princen (Diva du Tintia) en Monique Becker (Laville Topfok). Kyle Cuypers en Domiena van 't Buxushof Z wonnen de 1m20-reeks.

Klik hier voor de uitslagen.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws