AdDisclaimer
//

Chavantele Z start met winst op de Washington International Horse Show

Copyright: Hippo Foto - Dirk Caremans

Op de CSI5*-W wedstrijd in Upper Marlboro heeft de Zangersheide merrie Chavantele Z de overwinning behaald tijdens het hoofdnummer van de dag.

Negen combinaties wisten zich na afloop van de 1m55 hoge basisomloop te plaatsen voor de barrage. Daarin bleef de top vier foutloos en ging de overwinning naar de Ierse ruiter Daniel Coyle. Hij rekende hiervoor op de Zangersheide merrie Chavantele Z (v. Chippendale Z). Deze werd gefokt door Rotty Romain. Hunter Holloway (Pepita Con Spita) en Katherina A Dinan (Atika des Hauts Vents) vervolledigden de top drie.

De BWP'er Imerald van' t Voorhof (v. Emerald) van fokker Frans Voeten eindigde op een zesde plaats. Zij deden één plaats beter dan Beat Mandli en de Zangersheide ruin Dijon Terdoorn Z( v. Diamant de Semilly) van fokker Paul Van Britsom.

Klik hier voor de uitslag.

 

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws