AdDisclaimer
//

Jules Van Hoydonck en Qastaar Castanoo winnen de Youngster Tour finale

Copyright: Hippofoto - Dirk Caremans

De finale voor 5- en 6-jarigen op de internationale wedstrijd in Oudsbergen leverde winst op voor Jules Van Hoydonck en de BWP ruin Qastaar Castanoo.

Fokker Gerd Wauters van de bekende fokkerij Castanoo loopt er dezer dagen bijzonder gelukkig bij. Morgen ziet hij op het Belgisch kampioenschap in Gesves twee 4-jarigen uit zijn fokkerij aan de start komen in de finale. Daar bovenop wist vanmiddag één van zijn fokproducten de Youngster Tour finale in Oudsbergen te winnen. Jules Van Hoydonck won deze finale met de 6-jarige BWP ruin Qastaar Castanoo, een zoon van Hardrock Z.

De Zangersheide paarden Coup d'Amour de Goedereede Z (v. Comme il Faut) en Godfather Z (v. George Z) werden derde en vierde met Goncalo Azevedo E Silva en Piet Raijmakers Jr. Laurens Houben reed de BWP'er Qastaar van 't Heike (v. Epleaser van 't Heike) naar een vijfde plaats.

Klik hier voor de uitslag.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws