Op de viersterrenwedstrijd in Luik heeft Anthony Wellens een podiumplaats behaald. Over een hoogte van 1m45 sprong Wellens naar de derde plaats. Hij rekende hiervoor op Quiona vh Lemmenshof, het BWP-fokproduct van Jaak Lemmens en een dochter van Emerald.
De overwinning ging naar Robert Whitaker en de BWP-merrie Secret Touch JW van 't Meulenhof. De dochter van Denzel van 't Meulenhof vormt sinds enkele maanden een duo met de Brit. Voorheen zagen we Odile Gierech deze merrie uitbrengen voor de stallen van Gilbert De Roock. Zo was het duo vorig jaar nog goed voor een negende plaats op het Wereldkampioenschap in Lanaken bij de 7-jarigen.
De sBs-merrie Kinoa d'Ayrifagne (v. Douglas) sprong met Frederic Bouvard naar de vijfde plaats. Voor de BWP-merrie Siska van de Helle (v. Cayenne van de Helle Z) was er met Sofia Westborg een zevende plaats.